Business Forum

Make Your Own Business

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-02-26 18:11:43

retrium

Moderator

Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 46
Punktów :   

List do portali

Najpierw zbierzemy te portale później napiszemy list czy są chętni do współpracy

Na razie proponuje pisać do :

http://www.gmbar.com

http://www.igxe.com/

http://www.gamepal.com

http://lineage2.mmospa.com/

Ostatnio edytowany przez retrium (2009-02-26 18:17:23)


BO NIE MOŻEMY SIĘ Z TYM PIERDOLIĆ ROK

Offline

 

#2 2009-02-27 10:15:38

sniegi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 23
Punktów :   

Re: List do portali

Nawet jeśli nie będą chcieli oficjalnie współpracować to przecież my możemy płacić np. gmbarowi i podawać mu nick na jaki przekażą np. adene. Raczej i tak ich by to nie obchodziło bo skoro cos kupujemy to oni zarabiają.

Fajnie jak byśmy mieli już stałych klientów i wtedy napisać że będziemy sporo od nich brać ale żeby dali nam jakieś upusty cenowe.

Offline

 

#3 2009-02-27 14:09:48

retrium

Moderator

Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 46
Punktów :   

Re: List do portali

Ver 1.0.0


Temat : System partnerski




Witam,


nazywam się Bartłomiej Wojciechowski i jestem przedstawicielem nowej firmy mającej rozpocząć sprzedaż  wirtualnej gotówki, sprzętu, kont, kart pre-paid.. Nasz rynek chcemy ograniczyć do Polski, ponieważ konkurencja w naszym kraju jest znikoma i mamy silną pozycję wśród społeczności graczy  mmo.  Obecnie dysponujemy gronem pracowników zajmujących się tworzeniem strony www, reklamą i innymi aspektami firmy. Jednak jesteśmy zainteresowani współpracą z waszym serwisem w dziedzinie pozyskiwania wirtualnej gotówki, sprzętu, kont itd. Na wyłączność . Interesuje nas rozsądne 14 % zniżki na wasze produkty – po takiej samej cenie sprzedawać będziemy te produkty na naszym rodzinnym rynku. Musicie zrozumieć państwo że nie wszyscy Polacy posiadają odpowiednie instrumenty płatnicze do zrealizowania płatności za granicą – credit card, pay-pal. My możemy zaoferować im przelewy bankowe, płatności sms, przekazy pocztowe, i oczywiście tradycyjnie credit card, pay-pal. W momencie rozpoczęcia współpracy wasz portal zyskuje wszystkich tych klientów których uda nam się pozyskać, a którzy z powodu braku odpowiednich instrumentów płatniczych nie potrafiliby dokonać zakupu w waszym serwisie.
Dochodzi też rzesza klientów których uda nam się pozyskać dzięki zabiegom marketingowym które będziemy koncentrować na Polskim rynku. Podobną ofertę skierowaliśmy do kilku innych portali będących według nas liderami rynku. Uczciwie przyznajemy że wybierzemy najlepsza ofertę systemu partnerskiego.




Z poważaniem Bartłomiej Wojciechowski







List do edycji, proszę o wprowadzanie poprawek do soboty później leci do tłumaczenia.


BO NIE MOŻEMY SIĘ Z TYM PIERDOLIĆ ROK

Offline

 

#4 2009-03-13 22:37:31

stefan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 14
Punktów :   

Re: List do portali

jak dla mnie dobrze, napisane jest że na naszym rynku tylko wiec o inne kraje byli by spokojni. kwestja tych 14% znizki może być rożna, może dopisać w ps. coś takiego np.

"Oczywiście jeżeli rozpatrują Państwo inne warunki współpracy jesteśmy również otwarci na Państwa propozycje."

Offline

 

#5 2009-03-13 22:54:29

retrium

Moderator

Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 46
Punktów :   

Re: List do portali

Dla mnie to od razu dajemy im wtedy sygnał że 14 % to dla nas dużo, i mają dużą szanse do zbicia tej ceny. Co więcej uważam to podejście za zbyt uległe już na początku negocjacji - bo ten list jest właśnie rozpoczęciem negocjacji. Z czego później zrezygnujemy dążąc do kompromisu skoro już na początku dajemy im sygnał że mają duże szanse zbić nasze 14 %. Jeżeli firma będzie zainteresowana współpracą z nami, to i tak się z nami skontaktują nawet jeżeli obecne warunki by im nie odpowiadały, dadzą nam kontrpropozycje ale my nie strzelajmy sobie samobója na początku meczu.


"Oczywiście jeżeli rozpatrują Państwo inne warunki współpracy jesteśmy również otwarci na Państwa propozycje."



Oczywiście że będą chcieli ustalić "inne" warunki, bardziej dla nich korzystne, nawet w najśmielszych marzeniach nie brałem pod uwagę że ktoś po prostu się zgodzi.



Dyskusja on


BO NIE MOŻEMY SIĘ Z TYM PIERDOLIĆ ROK

Offline

 

#6 2009-03-13 23:03:20

stefan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 14
Punktów :   

Re: List do portali

źle to ująłem, nie chodziło mi tyle o te 14%, co może inne formy współpracy, oczywiście po czasie jak się sprawdzimy np. jako oficjalny przedstawiciel GMbar w PL, bo kłopotliwe może się stać przekazywanie tych środków już konkretnym klientom. cześć firm ma dodatkowe bonusy w przypadku np. większych zamówień 5-10% wartości gratis.


PS.
jeszcze jedna firma o w miare ciekawych cenach:

adenasky.com

w przypadku l2 dają bonusy od 20% do zamówień od 100kk+

Ostatnio edytowany przez stefan (2009-03-13 23:11:35)

Offline

 

#7 2009-03-14 00:24:32

retrium

Moderator

Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 46
Punktów :   

Re: List do portali

"źle to ująłem, nie chodziło mi tyle o te 14%, co może inne formy współpracy," - jak najbardziej !!  


"oczywiście po czasie jak się sprawdzimy np. jako oficjalny przedstawiciel GMbar w PL "  - to cały sens tego listu inaczej zamiast jednego dostawcy będziemy starali pozyskać  dostawców z chin czy jakiś tańszych w danej grze na rynku zagranicznym , przykład l2 i adenasky.com


"kłopotliwe może się stać przekazywanie tych środków już konkretnym klientom." wymienione przez mnie strony u góry to dostawcy którzy robią to za nas ty ja śniegi w życiu nie ujrzysz tych dostaw



"cześć firm ma dodatkowe bonusy w przypadku np. większych zamówień 5-10% wartości gratis." - my naszym klientem zaoferujemy wtedy ich zniżki




NIEMA PROPOZYCJI ZMIAN - TERMIN WŁAŚNIE MINĄŁ - TEKST LECI DO TŁUMACZENIA.


BO NIE MOŻEMY SIĘ Z TYM PIERDOLIĆ ROK

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gitarzysci.pun.pl www.wlzaoczni.pun.pl www.rasengann.pun.pl www.pokemon-adventure22.pun.pl www.goracepiatki.pun.pl